03.06.2022

Vastuvõttu alustab Mailis Reinbaum

Alates 15. juunist alustab meie kliinikus tööd füsioterapeut Mailis Reinbaum, kes peamiselt keskendub  oma töös alalõualiigeste ja vaagnapõhjaga seotud muredele, näiteks:

  • vaagnapõhjalihaste häired nii naistel kui ka meestel (põieprobleemid, organite allavaje, seksuaalhäired nt valulik vahekord);
  • rasedate füsioteraapia (seljavalu, vaagnavalu);
  • rasedusjärgne füsioteraapia (diastaas, rasedusjärgne taastumine, nõustamine);
  • alalõualiigese düsfunktsioon (liigese klikkimine, liikuvuspiiratus, näovalu, näonärvi halvatus).

 

Loe Mailise kohta lähemalt: www.4kliinik.ee/meeskond/mailis-reinbaum/
Vastuvõtuaja saad registreerida:
04.08.2022

Vastuvõttu alustab Marii Haak

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog, unenõustaja Marii Haak. Tema juurde on oodatud vastuvõtule kõik täiskasvanud, kellel on mured une ja ärevusega, probleemid suhetes, depressioon
Loe edasi
08.07.2022

Vastuvõttu alustab Inna Grišakova

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog, pereterapeut Inna Grišakova, kelle vastuvõttudele on oodatud eesti- ja venekeelsed inimesed (lapsed, noorukid, täiskasvanud) nii paari- ja pereteraapiasse kui ka individuaalsesse psühhoteraapiasse.
Loe edasi
10.06.2022

Vastuvõttu alustab Natalja Mizerova

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog ja toitumisterapeut Natalja Mizerova, kes tegeleb nii individuaalse kui ka paarinõustamisega ning toitumisteraapiaga.
Loe edasi
25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi