10.06.2022

Vastuvõttu alustab Natalja Mizerova

14. juunil alustab meie kliinikus vastuvõttudega psühholoog ja toitumisterapeut Natalja Mizerova.
Natalja on 15 aastat tegelenud haigete nõustamisega, kellel on meeleolu- ja ärevushäired, orgaanilised psüühikahäired ja immuunpuudulikkus. Tema poole võivad pöörduda nii eesti- kui ka venekeelsed inimesed individuaalsele või paarinõustamisele, samuti on ta abiks toitumisnõustamise ja -teraapiaga.

 

Loe Natalja kohta lähemalt: www.4kliinik.ee/meeskond/natalja-mizerova/

 

Vastuvõtuaja saad registreerida:
04.08.2022

Vastuvõttu alustab Marii Haak

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog, unenõustaja Marii Haak. Tema juurde on oodatud vastuvõtule kõik täiskasvanud, kellel on mured une ja ärevusega, probleemid suhetes, depressioon
Loe edasi
08.07.2022

Vastuvõttu alustab Inna Grišakova

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog, pereterapeut Inna Grišakova, kelle vastuvõttudele on oodatud eesti- ja venekeelsed inimesed (lapsed, noorukid, täiskasvanud) nii paari- ja pereteraapiasse kui ka individuaalsesse psühhoteraapiasse.
Loe edasi
03.06.2022

Vastuvõttu alustab Mailis Reinbaum

Meie meeskonnaga on liitunud füsioterapeut Mailis Reinbaum, kes peamiselt keskendub oma töös alalõualiigeste ja vaagnapõhjalihaste häiretele. Mailis tegeleb ka rasedate ja rasedusjärgse füsioteraapiaga.
Loe edasi
25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi